Вже промайнули вересневі дні...

06.10.2015   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

"Козацькі забави"
24 вересня у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов для учнів 7 класів відбулося мистецько-спортивне свято "Козацькі забави". Його мета: виховання духовно та фізично розвиненого покоління громадян суверенної України на історично сформованих засадах демократичних державотворчих традицій українського козацтва.
 
 
 
 
"Дух, що тіло рве до бою"

22 вересня 2015 року в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 пройшов флеш моб під гаслом «Дух, що тіло рве до бою», присвячений захисникам Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф’єва.

Флеш моб проводився з метою реалізації заходів з виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції,  увічнення пам’яті про мужніх воїнів, українських військових та добровольців, які боролися з  терористичними збройними угрупуваннями самопроголошеної Донецької народної республіки за встановлення контролю над летовищем Донецького міжнародного аеропорту, що має стратегічне значення.

 

 

 

 

 

 

Стартував місячник – «Увага! Діти на дорозі!»
Стартував місячник – «Увага! Діти на дорозі!»Мета проведення цього комплексу профілактичних заходів, що триватиме з 20 серпня до 20 вересня, – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи.

Правоохоронці закликають і батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі. 

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. 

Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.
 
За інформацією МВС
В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов пройшла вистава Тернопільськог академічного обласного театру актора і ляльки "Веселі автопригоди".