Учні 7-А відвідали "місто Лева"

09.11.2017   Administrator   Категорія: подорожуємо

Нещодавно учні 7-А класу разом з класним керівником Чорною Г.І. відвідали культурну столицю України – «Місто Лева».

Є така думка, що Львів подібний  на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є, адже Львів - особливий… Центральний історичний ансамбль Львова - це величезний архітектурний музей під відкритим небом, який розкинувся приблизно на 400 га і нараховує понад 2000 історичних, архітектурних та культурних пам'яток.

Після численних екскурсій учні мали можливість переконатись, що Львів - це круто! Неможливо забути Шевченківський Гай, Високий Замок, екскурсію центральними вуличками та музеями Львова. І, звичайно ж, відвідали Макдонольдс. А які цікаві спогади про дорогу до Львова та повернення додому (співали, жартували, фліртували і домашні мамині смаколики поїдали)!

Дана екскурсія  є продовженням чудової традиції  відвідувати дивовижні міста України учнями спеціалізованої школи №7.