7-В психологічна гра

26.11.2021   Administrator   Категорія: психологія

У сьомих класах школи проводилась психологічна гра «Аукціон життєвих цінностей». Тепер ця гра 25 листопада 2021р. завітала у гості до учнів 7-В. В кожному класі по-різному проходять «торги», учні на свій розсуд «купують» за жетони лоти – «життєві цінності».  Гра допомагає учням  побачити в аспекті «аукціону» складність вибору життєвих цінностей на практиці;  зміцнювати позитивні цінності та переконання учнів стосовно майбутнього; позитивно спрямовує на повноцінні міжособистісні стосунки; розвивати самопізнання; вчити дітей приймати правильні життєві рішення, робити виважені вчинки замість того, щоб діяти імпульсивно; формувати почуття відповідальності за свої діяння; вдосконалювати вміння висловлювати свою думку; виховувати доброзичливість, людяність і тактовність.

            В кінці гри при обговоренні учням пропонується сфотографувати ті життєві цінності, які вони придбали і через певний час (3-5 років) подивитись на той вибір, який вони зробили. І поставити собі запитання  «чи правильний вибір зроблений?», «чи якусь цінність обміняли б на іншу?», «чи хотілось би ще мати у житті якусь цінність?».

    В класі був присутній «міжнародний експерт-спостерігач» з питань проходження аукціону - класний керівник Галина Романівна, яка здійснила маленьке диво - дала можливість одній учениці у класі придбати ту цінність, яку не було придбано і після обговорення "торгів" усвідомлено, що це важлива цінність у житті.