Мистецтво

18.03.2020   Administrator   Категорія: 11 клас

04.05 – 08.05

Тема: «Перші професійні актори — скоморохи. Шкільний театр козацько-гетьманської доби. Національний ляльковий театр - вертеп. Перший український професійний театр під орудою О. Бачинського при товаристві “Руська бесіда” (1864)».

Д/з:прочитати матеріал з підручника.

27.04 – 30.04

Тема: «Музичне виконавство: Б. Гмиря, С. Крушельницька, А. Солов’яненко та ін.

Поп-музика. Пісенний форум «Червона рута». Рок-музика: гурти «Гайдамаки», «Скрябін»,  «Океан Ельзи», «Даха-Браха», «Онука» та ін. Музика митців української діаспори».

Д/з:створити презентацію «Мій улюблений український рок-гурт» або написати реферат «Музика митців української діаспори».

21.04-25.04

Тема: «Нефольклорний стиль М. Скорика, неокласичні камерні симфонії Є. Станковича, хорові твори Лесі Дичко».

Тема: «Музичний авангард композиторів-шестидесятників і модернізація музичної мови:В. Годзяцький, В. Сильвестров, Л. Грабовський. Пісенна творчість П. Майбороди, О. Білаша, В. Івасюка та ін.».

Д/з: прочитати даний матеріал із підручника.

06.04 -10.04

Тема: «Фундатор Перемишльської композиторської школи М. Вербицький. Просвітницька діяльність і творчість А. Вахнянина, О.Нижанківського, Д. Січинського».

Тема: «Хорова і симфонічна творчість Л. Ревуцького, Б. Лятошинського, С. Людкевича. В. Барвінський— майстер інструментальних мініатюр. Музика для дітей В. Косенка».

Д/з: створити презентацію «М. Вербицький – славний композитор».

30.03 по 4.04

Тема: «Хорові концерти М. Березовського, А. Веделя, Д. Бортнянського. Становлення національної композиторської школи».

Тема: «Діяльність і творчість М. Лисенка та його послідовників: М. Леонтовича, К. Стеценка, Я. Степового».

Д/з: прочитати параграф 7.4 (180-182 ст.)

з 23 по 27 березня

Тема: «Український музичний фольклор: жанри, цикли пісень і танців, народні інструменти».

Д/з: намалювати український народний музичний інструмент – бандуру.

Тема: «Музична культура Київської держави. Партесна музика у братських школах. Збірка «Сад божественних пісень» Г. Сковороди».

Д/з: прочитати параграф 7.4 (176-179 ст.)

12 по 20 березня

Тема: «Художники-авангардисти. Школа монументального живопису М. Бойчука. Львівська живописна школа».

Д/з: підготувати реферат «Монументальний живопис М. Бойчука».

Тема: «Доробок митців радянської доби. Представники закарпатської школи живопису.

Д/з: підготувати презентацію «Закарпатські художники».

Тема: «Народне мистецтво: К. Білокур, М. Примаченко, м. Тимченко, І. Сколоздра.

Д/з: намалювати малюнок з використанням зразків народного мистецтва М. Примаченко.

Шкільне життя
Увага! Батькам першокласників! МОЗ виклало в новій редакції форму первинної облікової документації № 086/о Другий Міжнародний освітній саміт у Мюнхені - збереження і розвиток національної ідентичності (партнерська співпраця із Schule-UA) НАКАЗ 02.05.24 Тернопіль № 20 Про організоване завершення 2023/2043 навчального року та проведення підсумкового оцінювання учнів НАКАЗ 02.05.2024 № 19 Про звільнення від проходження ДПА учнів ТСШ№7, які завершують кожен рівень повної загальної середньої освіти , у 2023/2024 навчальному році Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області Заява про зарахування до закладу освіти Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу Інформація для батьків майбутніх першокласників