Про використання мобільних телефонів під час освітнього процесу

28.02.2019   Administrator   Категорія: Документація

НАКАЗ №8

Від  19.02.2019 р

Про використання мобільних
телефонів під час освітнього процесу

На виконання вимог Статуту та Правил внутрішнього розпорядку навчального закладу, рішення спільного засідання Ради школи та педагогічного колективу (протокол № 6 від 19.02.2019р.), для підвищення ефективності освітнього процесу, формування культури користування мобільними телефонами у школі

НАКАЗУЮ:

1. Вважати чинними з 25.02.2019р. «Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу у ТСШ №7»(додається).
  2. Класним керівникам на виховних годинах ознайомити учнів із «Правилами користування мобільними телефонами під час освітнього процесу у ТСШ №7».
  3. Педагогічним працівникам особистим прикладом виховувати в учнів культуру користування мобільним зв’язком.
  4. Учителю С.І. Остап’юку розмістити «Правила користування мобільними телефонами під час освітньогопроцесу у ТСШ №7» на сайті школи.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                   Г.М. Костюк