Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу

06.03.2017   Administrator   Категорія: Документація

НАКАЗ

02.03.2017 року                                                                                                №

Про використання мобільних телефонів

під час навчально-виховного процесу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від № 910 від 07 серпня 2014 року «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року № 420», з метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу та підвищення рівня організації навчальних занять та виховних заходів,

НАКАЗУЮ:

1.Дозволити використання мобільних телефонів у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.

2. Продовжити на 2016/2017 н.р. заборону використання мобільних телефонів усім учасникам навчально-виховного процесу у навчальному закладі без потреби.

3. Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу  в навчальному закладі:

-  Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

-  Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

-  Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.

-  Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

- Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

- Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив ТСШ№7 не несе.

-  У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

-  Заборонено без дозволу фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин.

-  Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

4. Класним керівникам 1-11 класів:

4.1.  Довести даний наказ до відома батьків та учнів школи.

1. Вжити дієвих заходів щодо проведення роз’яснювальної роботи з учнями про заборону використання мобільних  телефонів під час проведення навчальних занять та виховних заходів.

Директор                                         С.М.Константинова